Motor: EC; 1400rpm; 20W; 230VAC; 180mA; Bearing: ball; IP65; -40÷65°C
ELCO
73,51 ₽
Номер продукта:
EFE20250VC0446
Информация о продукте "Motor: EC; 1400rpm; 20W; 230VAC; 180mA; Bearing: ball; IP65; -40÷65°C"
| Current consumption: | 180mA |
|---|---|
| Electrical connection: | wires |
| IP rating: | IP65 |
| Kind of Bearing: | ball |
| Lead length: | 1m |
| Manufacturer: | ELCO |
| Motors features: | Back mounting, Fan holder in set, Front ring and grills fittings |
| Nominal rotational speed: | 1400rpm |
| Operating temperature: | -40...65°C |
| Power: | 20W |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of motor: | EC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.