Motor: EC; 1300rpm; 30W; 230VAC; 220mA; Bearing: ball; IP64; -30÷50°C
OLMO MOTORS
39,28 ₽
Номер продукта:
ERB3020AC0036
Информация о продукте "Motor: EC; 1300rpm; 30W; 230VAC; 220mA; Bearing: ball; IP64; -30÷50°C"
| Conform to the norm: | ATEX Ex |
|---|---|
| Current consumption: | 220mA |
| Direction of rotation: | counterclokwise |
| Electrical connection: | wires |
| IP rating: | IP64 |
| Kind of Bearing: | ball |
| Lead length: | 0.5m |
| Manufacturer: | OLMO MOTORS |
| Nominal rotational speed: | 1300rpm |
| Operating temperature: | -30...50°C |
| Power: | 30W |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of motor: | EC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.