Motor: EC; 1300rpm; 20W; 230VAC; 150mA; Bearing: ball; IP64; -30÷50°C
OLMO MOTORS
35,31 ₽
Номер продукта:
ERB2012AC0032
Информация о продукте "Motor: EC; 1300rpm; 20W; 230VAC; 150mA; Bearing: ball; IP64; -30÷50°C"
| Conform to the norm: | ATEX Ex |
|---|---|
| Current consumption: | 150mA |
| Direction of rotation: | counterclokwise |
| Electrical connection: | wires |
| IP rating: | IP64 |
| Kind of Bearing: | ball |
| Lead length: | 0.5m |
| Manufacturer: | OLMO MOTORS |
| Nominal rotational speed: | 1300rpm |
| Operating temperature: | -30...50°C |
| Power: | 20W |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of motor: | EC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.