Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; P: 5W; 230VAC; 200mA; -40÷40°C; IP40
ELCO
31,01 ₽
Номер продукта:
NET5T05ZVN001
Информация о продукте "Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; P: 5W; 230VAC; 200mA; -40÷40°C; IP40"
| Current consumption: | 200mA |
|---|---|
| Electrical connection: | wires |
| IP rating: | IP40 |
| Insulation class: | B |
| Kind of motor: | 1-phase |
| Lead length: | 0.5m |
| Manufacturer: | ELCO |
| Motors features: | counterclockwise rotation, thermal protection |
| Nominal rotational speed: | 1300rpm |
| Number of poles: | 4 |
| Operating temperature: | -40...40°C |
| Power: | 5W |
| Power consumption: | 32W |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of motor: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.