Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; P: 5W; 230VAC; 190mA; -30÷40°C; IP20
EBM-PAPST
21,20 ₽
Номер продукта:
M4Q045-BD01-75
Информация о продукте "Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; P: 5W; 230VAC; 190mA; -30÷40°C; IP20"
| Current consumption: | 190mA |
|---|---|
| Electrical connection: | wires |
| IP rating: | IP20 |
| Insulation class: | B |
| Kind of motor: | 1-phase |
| Lead length: | 0.45m |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Motors features: | counterclockwise rotation, impedance protection |
| Nominal rotational speed: | 1300rpm |
| Operating temperature: | -30...40°C |
| Power: | 5W |
| Power consumption: | 29W |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of motor: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.