Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; P: 25W; 230VAC; 620mA; -30÷40°C; IP42
EBM-PAPST
49,39 ₽
Номер продукта:
M4Q045-EA01-75
Информация о продукте "Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; P: 25W; 230VAC; 620mA; -30÷40°C; IP42"
| Current consumption: | 620mA |
|---|---|
| IP rating: | IP42 |
| Kind of motor: | 1-phase |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Motors features: | counterclockwise rotation |
| Nominal rotational speed: | 1300rpm |
| Operating temperature: | -30...40°C |
| Power: | 25W |
| Power consumption: | 90W |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of motor: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.