Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; 14W; 230VAC; IP65
ELCO
58,57 ₽
Номер продукта:
HBR12A0AC3061L
Информация о продукте "Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; 14W; 230VAC; IP65"
| IP rating: | IP65 |
|---|---|
| Kind of motor: | 1-phase |
| Manufacturer: | ELCO |
| Motors features: | ATEX certificate, counterclockwise rotation |
| Nominal rotational speed: | 1300rpm |
| Power: | 14W |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of motor: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.