Heating mat; silicone; 370x370mm; 230V; 400W; -30÷180°C; 2W/cm2
SEDES GROUP
153,20 ₽
Номер продукта:
504111901
Информация о продукте "Heating mat; silicone; 370x370mm; 230V; 400W; -30÷180°C; 2W/cm2"
| Dimensions: | 370x370mm |
|---|---|
| Heating capacity: | 400W |
| Insulation Minimum Thickness: | 0.8mm |
| Insulator material: | silicone |
| Manufacturer: | SEDES GROUP |
| Maximal Charge: | 2W/cm2 |
| Operating temperature: | -30...180°C |
| Supply voltage: | 230V |
| Temperature control: | thermostat |
| Temperature of protection actuation: | 80°C |
| Type of module: | heating mat |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.