Heat exchangers; 880m3/h; 50dBA; 490mA; IP55; 400x950x145mm
RITTAL
1 470,42 ₽
Номер продукта:
RITTAL-3373100
Информация о продукте "Heat exchangers; 880m3/h; 50dBA; 490mA; IP55; 400x950x145mm"
| Body dimensions: | 400x950x145mm |
|---|---|
| Fan efficiency: | 880m3/h |
| Frequency: | 50/60Hz |
| IP rating: | IP55 |
| Manufacturer: | RITTAL |
| Maximum current: | 490mA |
| Noise level: | 50dBA |
| Operating temperature: | 1...70°C |
| Power consumption: | 110W, 140W |
| Protection: | time-delay |
| Range of temperature control: | 20...55°C |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of device: | heat exchangers |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.