Heat exchangers; 61dBA; 4A; IP34,IP54; 525x340x153mm; 60Hz; 115VAC
RITTAL
1 666,57 ₽
Номер продукта:
RITTAL-3302310
Информация о продукте "Heat exchangers; 61dBA; 4A; IP34,IP54; 525x340x153mm; 60Hz; 115VAC"
| Body dimensions: | 525x340x153mm |
|---|---|
| Frequency: | 60Hz |
| IP rating: | IP34, IP54 |
| Manufacturer: | RITTAL |
| Maximum current: | 4A |
| Noise level: | 61dBA |
| Operating temperature: | 10...55°C |
| Protection: | time-delay |
| Range of temperature control: | 30...55°C |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of device: | heat exchangers |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.