Heat exchangers; 575m3/h; 76dBA; 0.8A; 780x312x90mm; 50Hz; 230VAC
Cosmotec
528,32 ₽
Номер продукта:
XVA50U1320
Информация о продукте "Heat exchangers; 575m3/h; 76dBA; 0.8A; 780x312x90mm; 50Hz; 230VAC"
| Body dimensions: | 780x312x90mm |
|---|---|
| Fan efficiency: | 575m3/h |
| Frequency: | 50Hz |
| Manufacturer: | Cosmotec |
| Maximum current: | 0.8A |
| Noise level: | 76dBA |
| Operating temperature: | -5...55°C |
| Power consumption: | 150W |
| Range of temperature control: | -5...55°C |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of device: | heat exchangers |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.