Heat exchangers; 290m3/h; 44dBA; 180mA; IP55; 280x550x120mm
RITTAL
1 470,42 ₽
Номер продукта:
RITTAL-3364500
Информация о продукте "Heat exchangers; 290m3/h; 44dBA; 180mA; IP55; 280x550x120mm"
| Body dimensions: | 280x550x120mm |
|---|---|
| Fan efficiency: | 290m3/h |
| Frequency: | 50/60Hz |
| IP rating: | IP55 |
| Manufacturer: | RITTAL |
| Maximum current: | 0.18A |
| Noise level: | 44dBA |
| Operating temperature: | 1...70°C |
| Power consumption: | 37W, 38W |
| Protection: | time-delay |
| Range of temperature control: | 20...55°C |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of device: | heat exchangers |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.