Heat exchangers; 1490m3/h; 62dBA; 1.45A; IP55; 450x1400x220mm
RITTAL
2 847,00 ₽
Номер продукта:
RITTAL-3375100
Информация о продукте "Heat exchangers; 1490m3/h; 62dBA; 1.45A; IP55; 450x1400x220mm"
| Body dimensions: | 450x1400x220mm |
|---|---|
| Fan efficiency: | 1490m3/h |
| Frequency: | 50/60Hz |
| IP rating: | IP55 |
| Manufacturer: | RITTAL |
| Maximum current: | 1.45A |
| Noise level: | 62dBA |
| Operating temperature: | 1...70°C |
| Power consumption: | 170W |
| Protection: | time-delay |
| Range of temperature control: | 20...55°C |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of device: | heat exchangers |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.