Guard; Cutout: 131x125mm; D: 22mm; IP54; Mounting: snap fastener
COBI ELECTRONIC
14,59 ₽
Номер продукта:
CV-150-35
Информация о продукте "Guard; Cutout: 131x125mm; D: 22mm; IP54; Mounting: snap fastener"
| Body dimensions: | 150x27.5x150mm |
|---|---|
| Colour: | RAL 7035 |
| Depth: | 22mm |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| IP rating: | IP54 |
| Manufacturer: | COBI ELECTRONIC |
| Mounting: | snap fastener |
| Mounting hole diameter: | 131x125mm |
| Related items: | CV-150-35-230 |
| Type of fan accessory: | guard |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.