Guard; Cutout: 125x125mm; D: 22mm; IP54; Mounting: snap fastener
Alfa Electric
13,64 ₽
Номер продукта:
ALFA1000BPB
Информация о продукте "Guard; Cutout: 125x125mm; D: 22mm; IP54; Mounting: snap fastener"
| Body dimensions: | 150x28x150mm |
|---|---|
| Colour: | RAL 7035 |
| Depth: | 22mm |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| IP rating: | IP54 |
| Manufacturer: | Alfa Electric |
| Mounting: | snap fastener |
| Mounting hole diameter: | 125x125mm |
| Related items: | ALFA1524BPTB, ALFA1548BPTB, ALFA1600BPB |
| Type of fan accessory: | guard |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.