Fan: EC; axial; 230VAC; 120x120x38mm; 164m3/h; 44.9dBA; ball
SUNON
23,18 ₽
Номер продукта:
CF4113HBT-AB9
Информация о продукте "Fan: EC; axial; 230VAC; 120x120x38mm; 164m3/h; 44.9dBA; ball"
| Current rating: | 58mA |
|---|---|
| Enclosure material: | thermoplastic |
| Fan dimensions: | 120x120x38mm |
| Fan efficiency: | 164m3/h |
| Fan motor: | brushless EC |
| Frequency: | 50...60Hz |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | connectors |
| Manufacturer: | SUNON |
| Manufacturer series: | ECO |
| Min. insulation resistance: | 10MΩ |
| Noise level: | 44.9dBA |
| Operating temperature: | -25...70°C |
| Power consumption: | 5.1W |
| Rotational rate/speed: | 3600rpm |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of fan: | EC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.