Fan: EC; axial; 230VAC; 120x120x38mm; 153.08m3/h; 40.2dBA; ball
SUNON
42,18 ₽
Номер продукта:
CF4113MBL-ABD
Информация о продукте "Fan: EC; axial; 230VAC; 120x120x38mm; 153.08m3/h; 40.2dBA; ball"
| Conform to the norm: | ATEX Ex, CE, UL |
|---|---|
| Current and power consumption tolerance: | ±20% |
| Current rating: | 61mA |
| Enclosure material: | thermoplastic |
| Fan dimensions: | 120x120x38mm |
| Fan efficiency: | 153.08m3/h |
| Fan motor: | brushless EC |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Frequency: | 50...60Hz |
| IP rating: | IP55 |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.33m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | SUNON |
| Manufacturer series: | ECO |
| Min. insulation resistance: | 10MΩ |
| Noise level: | 40.2dBA |
| Operating temperature: | -25...70°C |
| Operating voltage: | 90...265V |
| Power consumption: | 3.4W |
| Rotational rate/speed: | 3000rpm |
| Static pressure: | 7.87mm H2O |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of fan: | EC |
| Wire size: | 24AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.