Fan: EC; axial; 230VAC; 120x120x38mm; 132m3/h; 40.2dBA; ball
SUNON
22,57 ₽
Номер продукта:
CF4113MBL-A99
Информация о продукте "Fan: EC; axial; 230VAC; 120x120x38mm; 132m3/h; 40.2dBA; ball"
| Current rating: | 45mA |
|---|---|
| Enclosure material: | thermoplastic |
| Fan dimensions: | 120x120x38mm |
| Fan efficiency: | 132m3/h |
| Fan motor: | brushless EC |
| Frequency: | 50...60Hz |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.33m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | SUNON |
| Manufacturer series: | ECO |
| Min. insulation resistance: | 10MΩ |
| Noise level: | 40.2dBA |
| Operating temperature: | -25...70°C |
| Power consumption: | 3.6W |
| Rotational rate/speed: | 3100rpm |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of fan: | EC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.