Fan: EC; axial; 230VAC; 119x119x38mm; 175m3/h; ball; 3300rpm
EBM-PAPST
95,53 ₽
Номер продукта:
ACI4420HH
Информация о продукте "Fan: EC; axial; 230VAC; 119x119x38mm; 175m3/h; ball; 3300rpm"
| Enclosure material: | plastic |
|---|---|
| Fan dimensions: | 119x119x38mm |
| Fan efficiency: | 175m3/h |
| Impeller material: | plastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | connectors |
| Leads dimensions: | 2.8x0.5mm |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Operating temperature: | -20...75°C |
| Power consumption: | 4.4W |
| Rotational rate/speed: | 3300rpm |
| Sound level: | 42dB |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of fan: | EC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.