Fan: EC; axial; 226x226x96mm; ball; 4150rpm; IP54; Kind: 1-phase
EBM-PAPST
402,60 ₽
Номер продукта:
VBH0190RSLEZ
Информация о продукте "Fan: EC; axial; 226x226x96mm; ball; 4150rpm; IP54; Kind: 1-phase"
| Current rating: | 1.35A |
|---|---|
| Fan dimensions: | 226x226x96mm |
| Frequency: | 50...60Hz |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 1-phase |
| Lead length: | 1.5m |
| Leads: | leads x7 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Operating temperature: | -25...60°C |
| Operating voltage: | 230V AC |
| Power consumption: | 170W |
| Rotational rate/speed: | 4150rpm |
| Type of fan: | EC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.