Fan: EC; axial; 200/240VAC; Ø350mm; ball; 1475rpm; IP54
EBM-PAPST
328,18 ₽
Номер продукта:
A3G350-AN01-01
Информация о продукте "Fan: EC; axial; 200/240VAC; Ø350mm; ball; 1475rpm; IP54"
| Additional functions: | 2 speed settings, motor current limitation, soft start, thermal overload protection for electronics / motor |
|---|---|
| Current rating: | 1.35A |
| Fan dimensions: | Ø350mm |
| Fan motor: | M3G074-CF |
| Frequency: | 50...60Hz |
| IP rating: | IP54 |
| Impeller material: | steel |
| Insulation class: | B |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 1-phase |
| Lead length: | 4.5m |
| Leads: | leads x4 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Operating temperature: | -25...60°C |
| Operating voltage: | 230V AC |
| Power consumption: | 165W |
| Protection class: | I |
| Rotational rate/speed: | 1475rpm |
| Supply voltage: | 200/240V AC |
| Type of fan: | EC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.