Fan: DC; blower; 5VDC; 30x30x3mm; 1.07m3/h; 39.2dBA; Vapo; 8.99mmH2O
SUNON
13,42 ₽
Номер продукта:
UB5U3-700
Информация о продукте "Fan: DC; blower; 5VDC; 30x30x3mm; 1.07m3/h; 39.2dBA; Vapo; 8.99mmH2O"
| Current rating: | 72mA |
|---|---|
| Enclosure material: | thermoplastic |
| Fan dimensions: | 30x30x3mm |
| Fan efficiency: | 1.07m3/h |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Kind of Bearing: | Vapo |
| Kind of fan: | blower |
| Leads: | cables |
| Manufacturer: | SUNON |
| Min. insulation resistance: | 20MΩ |
| Noise level: | 39.2dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Operating voltage: | 2...6V DC |
| Power consumption: | 0.36W |
| Rotational rate/speed: | 9500 (±20%)rpm |
| Static pressure: | 8.99mm H2O |
| Supply voltage: | 5V DC |
| Type of fan: | DC |
| Version: | Might&Mini |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.