Fan: DC; blower; 3VDC; 9x9x3mm; 0.07m3/h; 4.3dBA; Vapo; 4.49mmH2O
SUNON
33,55 ₽
Номер продукта:
UB393-700
Информация о продукте "Fan: DC; blower; 3VDC; 9x9x3mm; 0.07m3/h; 4.3dBA; Vapo; 4.49mmH2O"
| Current rating: | 92mA |
|---|---|
| Enclosure material: | thermoplastic |
| Fan dimensions: | 9x9x3mm |
| Fan efficiency: | 0.07m3/h |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Kind of Bearing: | Vapo |
| Kind of fan: | blower |
| Leads: | cables |
| Manufacturer: | SUNON |
| Min. insulation resistance: | 20MΩ |
| Noise level: | 4.3dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Operating voltage: | 2...3.5V DC |
| Power consumption: | 0.28W |
| Rotational rate/speed: | 17400 (±30%)rpm |
| Static pressure: | 4.49mm H2O |
| Supply voltage: | 3V DC |
| Type of fan: | DC |
| Version: | Might&Mini |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.