Fan: DC; blower; 3VDC; 12x12x3mm; 0.16m3/h; 15.5dBA; Vapo; 2.34mmH2O
SUNON
15,74 ₽
Номер продукта:
UB3C3-700
Информация о продукте "Fan: DC; blower; 3VDC; 12x12x3mm; 0.16m3/h; 15.5dBA; Vapo; 2.34mmH2O"
| Current rating: | 36mA |
|---|---|
| Enclosure material: | thermoplastic |
| Fan dimensions: | 12x12x3mm |
| Fan efficiency: | 0.16m3/h |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Kind of Bearing: | Vapo |
| Kind of fan: | blower |
| Leads: | cables |
| Manufacturer: | SUNON |
| Min. insulation resistance: | 20MΩ |
| Noise level: | 15.5dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Operating voltage: | 2...3.5V DC |
| Power consumption: | 0.1W |
| Rotational rate/speed: | 15500 (±30%)rpm |
| Static pressure: | 2.34mm H2O |
| Supply voltage: | 3V DC |
| Type of fan: | DC |
| Version: | Might&Mini |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.