Fan: DC; axial; 5VDC; 40x40x10mm; 8.4m3/h; 21.5dBA; ball; 5500rpm
PANASONIC
30,50 ₽
Номер продукта:
ASFP44790
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 5VDC; 40x40x10mm; 8.4m3/h; 21.5dBA; ball; 5500rpm"
| Additional functions: | lock sensor |
|---|---|
| Current rating: | 80mA |
| Enclosure material: | plastic |
| Fan dimensions: | 40x40x10mm |
| Fan efficiency: | 8.4m3/h |
| Impeller material: | plastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.2m |
| Leads: | leads x3 |
| Manufacturer: | PANASONIC |
| Min. insulation resistance: | 10MΩ |
| Noise level: | 21.5dBA |
| Operating temperature: | -10...60°C |
| Power consumption: | 0.4W |
| Rotational rate/speed: | 5500rpm |
| Supply voltage: | 5V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.