Fan: DC; axial; 5VDC; 40x40x10mm; 13.8m3/h; 28dBA; MagFix; 7500rpm
SEPA Europe GMBH
11,16 ₽
Номер продукта:
LF40P05PSE00A
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 5VDC; 40x40x10mm; 13.8m3/h; 28dBA; MagFix; 7500rpm"
| Additional functions: | PWM, speed sensor |
|---|---|
| Current rating: | 0.1A |
| Enclosure material: | plastic |
| Fan dimensions: | 40x40x10mm |
| Fan efficiency: | 13.8m3/h |
| Impeller material: | plastic |
| Kind of Bearing: | MagFix |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.145m |
| Leads: | 4pin, leads x4 |
| Manufacturer: | SEPA Europe GMBH |
| Noise level: | 28dBA |
| Operating temperature: | -20...85°C |
| Operating voltage: | 4.5...5.5V DC |
| Rotational rate/speed: | 7500rpm |
| Supply voltage: | 5V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.