Fan: DC; axial; 5VDC; 40x40x10mm; 11m3/h; 25dBA; ball; 5800rpm
SEPA Europe GMBH
18,67 ₽
Номер продукта:
MFB40H05A-004
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 5VDC; 40x40x10mm; 11m3/h; 25dBA; ball; 5800rpm"
| Additional functions: | speed sensor |
|---|---|
| Current rating: | 90mA |
| Enclosure material: | plastic |
| Fan dimensions: | 40x40x10mm |
| Fan efficiency: | 11m3/h |
| Impeller material: | plastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.3m |
| Leads: | 3pin, leads x3 |
| Manufacturer: | SEPA Europe GMBH |
| Noise level: | 25dBA |
| Operating temperature: | -40...85°C |
| Operating voltage: | 4.5...5.5V DC |
| Rotational rate/speed: | 5800rpm |
| Supply voltage: | 5V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.