Fan: DC; axial; 5VDC; 35x35x6.5mm; 7.31m3/h; 18.3dBA; Vapo; 28AWG
SUNON
7,65 ₽
Номер продукта:
MF35060V2-A99
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 5VDC; 35x35x6.5mm; 7.31m3/h; 18.3dBA; Vapo; 28AWG"
| Additional functions: | autorestart |
|---|---|
| Current rating: | 76mA |
| Enclosure material: | thermoplastic |
| Fan dimensions: | 35x35x6.5mm |
| Fan efficiency: | 7.31m3/h |
| Fan motor: | brushless DC |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Insulation class: | A |
| Kind of Bearing: | Vapo |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | SUNON |
| Min. insulation resistance: | 10MΩ |
| Noise level: | 18.3dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Operating voltage: | 2.5...6V DC |
| Power consumption: | 0.38W |
| Rotational rate/speed: | 5800 (±15%)rpm |
| Static pressure: | 1.78mm H2O |
| Supply voltage: | 5V DC |
| Type of fan: | DC |
| Wire size: | 28AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.