Fan: DC; axial; 5VDC; 35x35x10mm; 12.17m3/h; 28dBA; Vapo; 10000rpm
SUNON
7,20 ₽
Номер продукта:
MF35100V1-A99-A
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 5VDC; 35x35x10mm; 12.17m3/h; 28dBA; Vapo; 10000rpm"
| Additional functions: | autorestart |
|---|---|
| Current rating: | 0.135A |
| Enclosure material: | thermoplastic |
| Fan dimensions: | 35x35x10mm |
| Fan efficiency: | 12.17m3/h |
| Fan motor: | brushless DC |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Insulation class: | A |
| Kind of Bearing: | Vapo |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.14m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | SUNON |
| Min. insulation resistance: | 10MΩ |
| Noise level: | 28dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Operating voltage: | 2.5...6V DC |
| Power consumption: | 0.68W |
| Rotational rate/speed: | 10000rpm |
| Static pressure: | 5.59mm H2O |
| Supply voltage: | 5V DC |
| Type of fan: | DC |
| Wire size: | 28AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.