Fan: DC; axial; 5VDC; 25x25x8mm; 3.22m3/h; 15dBA; rolling; 600rpm
EBM-PAPST
28,27 ₽
Номер продукта:
255N
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 5VDC; 25x25x8mm; 3.22m3/h; 15dBA; rolling; 600rpm"
| Enclosure material: | plastic |
|---|---|
| Fan dimensions: | 25x25x8mm |
| Fan efficiency: | 3.22m3/h |
| Impeller material: | plastic |
| Kind of Bearing: | rolling |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.16m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Noise level: | 15dBA |
| Operating voltage: | 4.5...5.5V DC |
| Power consumption: | 0.4W |
| Rotational rate/speed: | 600rpm |
| Supply voltage: | 5V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.