Fan: DC; axial; 5VDC; 25x25x15mm; 3.74m3/h; Vapo; 6800rpm
SUNON
8,30 ₽
Номер продукта:
MF25150V2-A99-A
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 5VDC; 25x25x15mm; 3.74m3/h; Vapo; 6800rpm"
| Additional functions: | autorestart |
|---|---|
| Current and power consumption tolerance: | ±15% |
| Current rating: | 46mA |
| Enclosure material: | thermoplastic |
| Fan dimensions: | 25x25x15mm |
| Fan efficiency: | 3.74m3/h |
| Fan motor: | brushless DC |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Insulation class: | A |
| Kind of Bearing: | Vapo |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.15m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | SUNON |
| Min. insulation resistance: | 10MΩ |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Operating voltage: | 2.5...6V DC |
| Power consumption: | 230mW |
| Rotational rate/speed: | 6800rpm |
| Supply voltage: | 5V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.