Fan: DC; axial; 5VDC; 25x25x15mm; 19dBA; ball; 10000rpm
SEPA Europe GMBH
19,76 ₽
Номер продукта:
HXB25B05-002
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 5VDC; 25x25x15mm; 19dBA; ball; 10000rpm"
| Additional functions: | speed sensor |
|---|---|
| Application: | chip cooling |
| Current rating: | 60mA |
| Enclosure material: | aluminium |
| Fan dimensions: | 25x25x15mm |
| Impeller material: | plastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.15m |
| Leads: | 3pin, leads x3 |
| Manufacturer: | SEPA Europe GMBH |
| Noise level: | 19dBA |
| Operating temperature: | -40...80°C |
| Operating voltage: | 4.5...5.5V DC |
| Rotational rate/speed: | 10000rpm |
| Supply voltage: | 5V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.