Fan: DC; axial; 5VDC; 17x17x8mm; 1.52m3/h; 21.5dBA; Vapo; Out: F type
SUNON
7,93 ₽
Номер продукта:
MF17080V1-G99-A
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 5VDC; 17x17x8mm; 1.52m3/h; 21.5dBA; Vapo; Out: F type"
| Additional functions: | autorestart |
|---|---|
| Current rating: | 93mA |
| Enclosure material: | thermoplastic |
| Fan dimensions: | 17x17x8mm |
| Fan efficiency: | 1.52m3/h |
| Fan motor: | brushless DC |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Insulation class: | A |
| Kind of Bearing: | Vapo |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.15m |
| Leads: | leads x3 |
| Manufacturer: | SUNON |
| Min. insulation resistance: | 10MΩ |
| Noise level: | 21.5dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Operating voltage: | 2.8...6V DC |
| Power consumption: | 0.47W |
| Rotational rate/speed: | 21000rpm |
| Signal output: | F type |
| Static pressure: | 7.11mm H2O |
| Supply voltage: | 5V DC |
| Type of fan: | DC |
| Wire size: | 28AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.