Fan: DC; axial; 48VDC; 119x119x32mm; 170m3/h; 45dBA; ball; 2800rpm
EBM-PAPST
43,81 ₽
Номер продукта:
4318
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 48VDC; 119x119x32mm; 170m3/h; 45dBA; ball; 2800rpm"
| Fan dimensions: | 119x119x32mm |
|---|---|
| Fan efficiency: | 170m3/h |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Noise level: | 45dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Operating voltage: | 36...53V DC |
| Power consumption: | 5W |
| Rotational rate/speed: | 2800rpm |
| Supply voltage: | 48V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.