Fan: DC; axial; 40.8÷55.2VDC; 140x140x38mm; 360m3/h; 62dBA; ball
SANYO DENKI
196,65 ₽
Номер продукта:
9WL1448P1H001
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 40.8÷55.2VDC; 140x140x38mm; 360m3/h; 62dBA; ball"
| Additional functions: | PWM, lock sensor, reverse polarity protection |
|---|---|
| Current rating: | 420mA |
| Enclosure material: | aluminium |
| Fan dimensions: | 140x140x38mm |
| Fan efficiency: | 360m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| IP rating: | IP68 |
| Impeller material: | plastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.3m |
| Leads: | leads x4 |
| Manufacturer: | SANYO DENKI |
| Min. insulation resistance: | 10MΩ |
| Noise level: | 62dBA |
| Operating temperature: | -20...70°C |
| Operating voltage: | 48V DC |
| Power consumption: | 20.16W |
| Rotational rate/speed: | 5200rpm |
| Supply voltage: | 40.8...55.2V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.