Fan: DC; axial; 3VDC; 15x15x3mm; 0.53m3/h; 20.2dBA; Vapo; 2.08mmH2O
SUNON
32,33 ₽
Номер продукта:
UF3F3-700
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 3VDC; 15x15x3mm; 0.53m3/h; 20.2dBA; Vapo; 2.08mmH2O"
| Current rating: | 36mA |
|---|---|
| Enclosure material: | thermoplastic |
| Fan dimensions: | 15x15x3mm |
| Fan efficiency: | 0.53m3/h |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Kind of Bearing: | Vapo |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | cables |
| Manufacturer: | SUNON |
| Min. insulation resistance: | 20MΩ |
| Noise level: | 20.2dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Operating voltage: | 2...3.5V DC |
| Power consumption: | 0.1W |
| Rotational rate/speed: | 14500 (±30%)rpm |
| Static pressure: | 2.08mm H2O |
| Supply voltage: | 3V DC |
| Type of fan: | DC |
| Version: | Might&Mini |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.