Fan: DC; axial; 24VDC; 40÷55m3/h; 40dBA; ball; IP54; grey; 125x125mm
FINDER
89,63 ₽
Номер продукта:
7F.30.9.024.2055
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 24VDC; 40÷55m3/h; 40dBA; ball; IP54; grey; 125x125mm"
| Colour: | grey |
|---|---|
| Current rating: | 0.32A |
| Enclosure material: | plastic |
| Fan efficiency: | 40...55m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of material: | flame retardant |
| Leads: | push-in terminals |
| Manufacturer: | FINDER |
| Mounting hole diameter: | 125x125mm |
| Noise level: | 40dBA |
| Operating temperature: | -30...55°C |
| Power consumption: | 7W |
| Supply voltage: | 24V DC |
| Type of fan: | DC |
| Wire size: | 14AWG...18AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.