Fan: DC; axial; 24VDC; 300m3/h; 56dBA; ball; IP54; 268x248x103.4mm
SCHNEIDER ELECTRIC
381,88 ₽
Номер продукта:
NSYCVF300M24DPF
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 24VDC; 300m3/h; 56dBA; ball; IP54; 268x248x103.4mm"
| Body dimensions: | 268x248x103.4mm |
|---|---|
| Colour: | RAL 7035 |
| Fan efficiency: | 300m3/h |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | cables |
| Manufacturer: | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Mounting hole diameter: | 223x223mm |
| Noise level: | 56dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Power consumption: | 13W |
| Supply voltage: | 24V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.