Fan: DC; axial; 24VDC; 172x151x51mm; 230m3/h; 61dBA; ball; IP54
Alfa Electric
272,78 ₽
Номер продукта:
ALFA2524BPTB
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 24VDC; 172x151x51mm; 230m3/h; 61dBA; ball; IP54"
| Body dimensions: | 250x119x250mm |
|---|---|
| Colour: | RAL 7035 |
| Current rating: | 1.08A |
| Fan dimensions: | 172x151x51mm |
| Fan efficiency: | 230m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | clamps 3x2.5mm2 |
| Manufacturer: | Alfa Electric |
| Mounting hole diameter: | 234x224mm |
| Noise level: | 61dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Power consumption: | 26W |
| Protection class: | I |
| Related items: | ALFA2000BPB, ALFAFBP20 |
| Supply voltage: | 24V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.