Fan: DC; axial; 24VDC; 165m3/h; 51dBA; ball; IP54; 268x248x104mm
SCHNEIDER ELECTRIC
388,03 ₽
Номер продукта:
NSYCVF165M24DPF
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 24VDC; 165m3/h; 51dBA; ball; IP54; 268x248x104mm"
| Body dimensions: | 268x248x104mm |
|---|---|
| Colour: | RAL 7035 |
| Fan efficiency: | 165m3/h |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | cables |
| Manufacturer: | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Mounting hole diameter: | 223x223mm |
| Noise level: | 51dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Power consumption: | 8W |
| Supply voltage: | 24V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.