Fan: DC; axial; 24VDC; 14÷24m3/h; 14dBA; ball; IP54; 120x120x51mm
FINDER
82,17 ₽
Номер продукта:
7F.30.9.024.1020
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 24VDC; 14÷24m3/h; 14dBA; ball; IP54; 120x120x51mm"
| Body dimensions: | 120x120x51mm |
|---|---|
| Colour: | grey |
| Current rating: | 0.15A |
| Enclosure material: | plastic |
| Fan efficiency: | 14...24m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of material: | flame retardant |
| Leads: | push-in terminals |
| Manufacturer: | FINDER |
| Mounting hole diameter: | 92x92mm |
| Noise level: | 14dBA |
| Operating temperature: | -30...55°C |
| Power consumption: | 3.6W |
| Supply voltage: | 24V DC |
| Type of fan: | DC |
| Wire size: | 14AWG...18AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.