Fan: DC; axial; 24VDC; 100m3/h; 45dBA; IP54; 209x209x80.2mm
FINDER
99,32 ₽
Номер продукта:
7F.20.9.024.3100
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 24VDC; 100m3/h; 45dBA; IP54; 209x209x80.2mm"
| Body dimensions: | 209x209x80.2mm |
|---|---|
| Colour: | grey (bright) |
| Current rating: | 0.32A |
| Fan efficiency: | 100m3/h |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of fan: | axial |
| Manufacturer: | FINDER |
| Mounting hole diameter: | 177x177mm |
| Noise level: | 45dBA |
| Operating temperature: | -15...55°C |
| Power consumption: | 7W |
| Supply voltage: | 24V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.