Fan: DC; axial; 224x165x127mm; 20m3/h; 40dBA; IP55; 1pcs.
STEGO
143,67 ₽
Номер продукта:
01821.0-01
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 224x165x127mm; 20m3/h; 40dBA; IP55; 1pcs."
| Fan dimensions: | 224x165x127mm |
|---|---|
| Fan efficiency: | 20m3/h |
| IP rating: | IP55 |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.1m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | STEGO |
| Manufacturer series: | FF 018 |
| Mounting hole diameter: | 125x125mm |
| Noise level: | 40dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Power consumption: | 10W |
| Quantity in set/package: | 1pcs. |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.