Fan: DC; axial; 215x215x142mm; 178m3/h; 63dBA; IP54; 1pcs.
STEGO
207,85 ₽
Номер продукта:
01872.2-30
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 215x215x142mm; 178m3/h; 63dBA; IP54; 1pcs."
| Current rating: | 0.5A |
|---|---|
| Fan dimensions: | 215x215x142mm |
| Fan efficiency: | 178m3/h |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | clamps 3x2.5mm2 |
| Manufacturer: | STEGO |
| Manufacturer series: | FPI 018 |
| Mounting hole diameter: | 176x176mm |
| Noise level: | 63dBA |
| Operating temperature: | -25...70°C |
| Power consumption: | 12W |
| Quantity in set/package: | 1pcs. |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.