Fan: DC; axial; 20.4÷27.6VDC; 140x140x38mm; 480m3/h; 68dBA; ball
SANYO DENKI
153,70 ₽
Номер продукта:
9WL1424P1A001
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 20.4÷27.6VDC; 140x140x38mm; 480m3/h; 68dBA; ball"
| Additional functions: | PWM, lock sensor, reverse polarity protection |
|---|---|
| Current rating: | 1.86A |
| Enclosure material: | aluminium |
| Fan dimensions: | 140x140x38mm |
| Fan efficiency: | 480m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| IP rating: | IP68 |
| Impeller material: | plastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.3m |
| Leads: | leads x4 |
| Manufacturer: | SANYO DENKI |
| Min. insulation resistance: | 10MΩ |
| Noise level: | 68dBA |
| Operating temperature: | -20...70°C |
| Operating voltage: | 24V DC |
| Power consumption: | 44.64W |
| Rotational rate/speed: | 6900rpm |
| Supply voltage: | 20.4...27.6V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.