Fan: DC; axial; 152x152x104mm; 118m3/h; 56dBA; IP54; 1pcs.
STEGO
97,77 ₽
Номер продукта:
01881.2-00
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 152x152x104mm; 118m3/h; 56dBA; IP54; 1pcs."
| Current rating: | 171mA |
|---|---|
| Fan dimensions: | 152x152x104mm |
| Fan efficiency: | 118m3/h |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.3m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | STEGO |
| Manufacturer series: | FPO 018 |
| Mounting hole diameter: | 124x124mm |
| Noise level: | 56dBA |
| Operating temperature: | -20...70°C |
| Power consumption: | 4.1W |
| Quantity in set/package: | 1pcs. |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.