Fan: DC; axial; 14÷27.6VDC; 120x120x38mm; 126m3/h; 32dBA; ball; IP68
SANYO DENKI
55,50 ₽
Номер продукта:
9WP1224M1011
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 14÷27.6VDC; 120x120x38mm; 126m3/h; 32dBA; ball; IP68"
| Additional functions: | lock sensor, reverse polarity protection |
|---|---|
| Current rating: | 0.11A |
| Enclosure material: | plastic |
| Fan dimensions: | 120x120x38mm |
| Fan efficiency: | 126m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-1 |
| IP rating: | IP68 |
| Impeller material: | plastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of material: | flame retardant |
| Lead length: | 0.3m |
| Leads: | leads x3 |
| Manufacturer: | SANYO DENKI |
| Min. insulation resistance: | 10MΩ |
| Noise level: | 32dBA |
| Operating temperature: | -20...70°C |
| Operating voltage: | 24V DC |
| Power consumption: | 2.64W |
| Rotational rate/speed: | 1950rpm |
| Supply voltage: | 14...27.6V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.