Fan: DC; axial; 12VDC; 80x80x25.2mm; 89.4m3/h; 40dBA; ball; 5300rpm
SANYO DENKI
64,55 ₽
Номер продукта:
9WPA0824H4002
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 12VDC; 80x80x25.2mm; 89.4m3/h; 40dBA; ball; 5300rpm"
| Current rating: | 0.26A |
|---|---|
| Fan dimensions: | 80x80x25.2mm |
| Fan efficiency: | 89.4m3/h |
| Impeller material: | plastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.3m |
| Leads: | leads x3 |
| Manufacturer: | SANYO DENKI |
| Min. insulation resistance: | 10MΩ |
| Noise level: | 40dBA |
| Operating temperature: | -20...70°C |
| Operating voltage: | 10.8...13.2V DC |
| Power consumption: | 80W |
| Rotational rate/speed: | 5300rpm |
| Supply voltage: | 12V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.