Fan: DC; axial; 12VDC; 119x119x32mm; 170m3/h; 45dBA; ball; 2800rpm
EBM-PAPST
16,90 ₽
Номер продукта:
4312.0000
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 12VDC; 119x119x32mm; 170m3/h; 45dBA; ball; 2800rpm"
| Enclosure material: | plastic |
|---|---|
| Fan dimensions: | 119x119x32mm |
| Fan efficiency: | 170m3/h |
| Impeller material: | plastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.31m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Noise level: | 45dBA |
| Operating voltage: | 6...15V DC |
| Power consumption: | 5W |
| Rotational rate/speed: | 2800rpm |
| Supply voltage: | 12V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.