Fan: DC; axial; 12VDC; 119x119x25mm; 222.6m3/h; 55dBA; ball; 5400rpm
EBM-PAPST
69,52 ₽
Номер продукта:
4412FNH
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 12VDC; 119x119x25mm; 222.6m3/h; 55dBA; ball; 5400rpm"
| Enclosure material: | plastic |
|---|---|
| Fan dimensions: | 119x119x25mm |
| Fan efficiency: | 222.6m3/h |
| Impeller material: | plastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.31m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Noise level: | 55dBA |
| Operating voltage: | 9...13.2V DC |
| Power consumption: | 12W |
| Rotational rate/speed: | 5400rpm |
| Supply voltage: | 12V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.